Koristite kod EXTRA10 za dodatnih 10% popusta na gotovo sve -- days --:--:-- Želim popust
Raspored Europskog atletskog prvenstva München 2022

Raspored Europskog atletskog prvenstva München 2022

6. 8. 2022 9 min. čitanja

Napokon je ovdje! Europsko atletsko prvenstvo u Munchenu je pred vratima, a mi smo saželi kompletan raspored atletskih natjecanja. Zabavite se navijajući!

1. Dan - ponedjeljak 15 August 2022

Jutarnji program

DOGAĐAJ POČETAK  KRAJ LOKACIJA

Muškarci-Bacanje kugle kvalifikacije-Grupa A/B

10:00

10:39

Olympic Stadium

Muškarci- Desetoboj- Utrka na 100m

10:05

10:20

Olympic Stadium

Žene- Skok s motkom kvalifikacije - Grupa A/B

10:25

12:18

Olympic Stadium

Žene- Finale Maratona

10:30

13:35

Munich City Centre

Muškarci- 100m -1. utrka

10:40

10:57

Olympic Stadium

Muškarci- Desetoboj- Skok u vis - Grupa A/B

10:50

11:32

Olympic Stadium

Žene -100m-1.utrka

11:05

11:22

Olympic Stadium

Žene - Bacanje kugle kvalifikacije- Group A/B

11:20

11:59

Olympic Stadium

Muškarci- Finale Maratona

11:30

14:15

Munich City Centre

Muškarci-Skok u vis kvalifikacije - Grupa A/B

12:10

12:55

Olympic Stadium

Muškarci- Desetoboj-Bacanje kugle - Grupa A/B

12:40

13:16

Olympic Stadium

Žene Maraton- Pobjednička ceremonija

14:15

14:21

Odeonsplatz

Žene Maraton- Ekipna pobjednička ceremonija

14:21

14:28

Odeonsplatz

Muškarci Maraton- Pobjednička ceremonija

14:28

14:34

Odeonsplatz

Muškarci Maraton- Ekipna pobjednička ceremonija

14:34

14:41

Odeonsplatz

 

Večernji program

DOGAĐAJ POČETAK KRAJ LOKACIJA

Žene- Bacanje diska kvalifikacije - Grupa A

18:15

18:54

Olympic Stadium

Muškarci- Desetoboj- Skok u vis - Grupa A/B

18:30

20:27

Olympic Stadium

Muškarci- 400m 1. utrka

19:00

19:19

Olympic Stadium

Žene- Bacanje diska kvalifikacije - Grupa B

19:25

20:04

Olympic Stadium

Muškarci- 400m 1. utrka

19:35

19:54

Olympic Stadium

Muškarci- Troskok kvalifikacije- Grupa A/B

20:05

20:50

Olympic Stadium

Muškarci - 1500m 1. utrka

20:15

20:30

Olympic Stadium

Žene- Bacanje kugle -finale

20:38

21:43

Olympic Stadium

Muškarci- Bacanje kugle- finale

20:58

22:03

Olympic Stadium

Muškarci- Desetoboj- Utrka na 400 m

21:15

21:30

Olympic Stadium

Žene- 10,000m -finale

21:48

22:23

Olympic Stadium

Žene- Bacanje kugle- Pobjednička ceremonija

22:40

22:46

Gras Steps

Muškarci- Bacanje kugle- Pobjednička ceremonija

22:54

23:00

Gras Steps

 

2. Dan - utorak 16 Kolovoz 2022

Jutarnji program

DOGAĐAJ

POČETAK

KRAJ

LOKACIJA

Muškarci-35km Brzo hodanje- finale

08:30

11:30

Munich City Centre

Žene- 35km Brzo hodanje- finale

08:30

11:45

Munich City Centre

Muškarci- Desetoboj 110m- Prepone

09:05

09:22

Olympic Stadium

Muškarci 110m- Prepone 1. utrka

09:35

09:52

Olympic Stadium

Žene- Skok u dalj -kvalifikacije - Grupa A/B

09:50

10:45

Olympic Stadium

Muškarci - Desetoboj -Bacanje diska - Grupa A

09:50

10:26

Olympic Stadium

Žene- 1500m 1.utrka

10:15

10:32

Olympic Stadium

Muškarci- Desetoboj- Bacanje diska - Grupa B

10:55

11:31

Olympic Stadium

Muškarci- Desetoboj -Skok s motkom - Grupa A

11:30

13:46

Olympic Stadium

Muškarci 3000m Prepone - 1. Utrka 

11:40

12:06

Olympic Stadium

Muškarci 35km - Brzo hodanje- Pobjednička ceremonija

11:45

11:51

Odeonsplatz

Žene 35km - Brzo hodanje- Pobjednička ceremonija

11:51

11:57

Odeonsplatz

Žene- Bacanje kladiva- Kvalifikacije- Grupa A

12:15

13:00

Olympic Stadium

Muškarci- 400m Polufinale

12:25

12:42

Olympic Stadium

Muškarci- Desetoboj- Skok s motkom - Grupa B

12:30

14:46

Olympic Stadium

Žene 400m Polufinale

13:00

13:17

Olympic Stadium

Žene- Bacanje kladiva- kvalifikacije- Grupa B

13:30

14:15

Olympic Stadium

 

Večernji program

DOGAĐAJ

POČETAK

KRAJ

LOKACIJA

Muškarci- Skok u vis -kvalifikacije - Grupa A/B

18:35

20:21

Olympic Stadium

Muškarci- Desetoboj- Bacanje koplja- Grupa A

18:40

19:16

Olympic Stadium

Muškarci- Desetoboj- Bacanje koplja - Grupa B

19:40

20:16

Olympic Stadium

Muškarci 100m- polufinale

20:05

20:20

Olympic Stadium

Muškarci- skok u dalj- finale

20:27

21:52

Olympic Stadium

Žene 100m- polufinale

20:35

20:50

Olympic Stadium

Žene- Bacanje diska- finale

21:02

22:12

Olympic Stadium

Muškarci 5000m -finale

21:08

21:23

Olympic Stadium

Muškarci- Desetoboj- 1500m

21:35

21:40

Olympic Stadium

Muškarci 100m- finale

22:15

22:16

Olympic Stadium

Žene 100m-finale

22:25

22:26

Olympic Stadium

Žene 10,000m- Pobjednička ceremonija

22:36

22:42

Gras Steps

Muškarci- 5000m- Pobjednička ceremonija

22:42

22:48

Gras Steps

Muškarci- Skok u dalj- Pobjednička ceremonija

22:48

22:54

Gras Steps

 

3. Dan - srijeda 17 Kolovoz 2022

Jutarnji program

DOGAĐAJ

POČETAK

KRAJ

LOKACIJA

Muškarci- Bacanje kladiva- kvalifikacije- Grupa A

09:35

10:20

Olympic Stadium

Žene- Sedmoboj 100m- Utrka s preponama

10:30

10:47

Olympic Stadium

Muškarci - Bacanje kladiva - kvalifikacije - Grupa B

10:50

11:35

Olympic Stadium

Muškarci- 400m- 1. utrka s preponama

11:05

11:20

Olympic Stadium

Žene- Sedmoboj- Skok u vis - Grupa A/B

11:35

13:27

Olympic Stadium

Žene 400m- 1. utrka s preponama

11:40

11:55

Olympic Stadium

Muškarci- Bacanje diska- kvalifikacije - Grupa A

12:20

13:05

Olympic Stadium

Žene- Troskok kvalifikacije - Grupa A/B

12:35

13:27

Olympic Stadium

Muškarci- Bacanje diska- kvalifikacije- Grupa B

13:35

14:20

Olympic Stadium

 

Večernji program

DOGAĐAJ

POČETAK

KRAJ

LOKACIJA

Žene- Bacanje diska- Pobjednička ceremonija

19:05

19:11

Gras Steps

Muškarci- 100m- Pobjednička ceremonija

19:15

19:21

Gras Steps

Žene- 100m- Pobjednička ceremonija

19:28

19:34

Gras Steps

Muškarci- Desetoboj- Pobjednička ceremonija

19:38

19:44

Gras Steps

Žene- Sedmoboj- Bacanje kugle- Grupa A/B

19:54

20:30

Olympic Stadium

Žene- Bacanje koplja- finale

20:00

22:06

Olympic Stadium

Muškarci- Troskok- finale

20:15

21:40

Olympic Stadium

Muškarci 110m- Utrka s preponama- finale

20:30

20:55

Olympic Stadium

Žene- Bacanje kladiva- finale

21:05

22:15

Olympic Stadium

Žene- Sedmoboj- Utrka na 200m

21:10

21:25

Olympic Stadium

Muškarci- 400m- finale

21:43

21:44

Olympic Stadium

Žene- 400m- finale

22:02

22:03

Olympic Stadium

Muškarci 110m- Utrka s preponama- finale

22:22

22:23

Olympic Stadium

Muškarci- Troskok- Pobjednička ceremonija

22:40

22:46

Gras Steps

Muškarci- 400m- Pobjednička ceremonija

22:50

22:56

Gras Steps

 

4. Dan - četvrtak 18 kolovoz 2022

Jutarnji program

DOGAĐAJ

POČETAK

KRAJ

LOKACIJA

Žene- Bacanje koplja- kalifikacije- Grupa A

09:00

09:45

Olympic Stadium

Žene- 3000m- 1 .utrka s preponama

09:20

09:47

Olympic Stadium

Žene- Sedmoboj- Skok u dalj - Grupa A/B

09:25

10:07

Olympic Stadium

Muškarci- 800m- 1. utrka

10:10

10:33

Olympic Stadium

Žene- Bacanje koplja- kalifikacije- Grupa B

10:15

11:00

Olympic Stadium

Žene - 800m - 1. utrka

10:45

11:08

Olympic Stadium

Muškarci- Skok s motkom- kvalifikacije- Grupa A/B

10:50

12:43

Olympic Stadium

Muškarci- 400m- Utrka s preponama-finale

11:25

11:42

Olympic Stadium

Žene- Sedmoboj- Bacanje koplja- Gp A

11:36

12:18

Olympic Stadium

Žene- 400m - Utrka s preponama- polufinale

11:55

12:12

Olympic Stadium

Muškarci- 200 m- 1.utrka

12:30

12:47

Olympic Stadium

ŽŽene- Sedmoboj- Bacanje koplja- Gp B

12:48

13:30

Olympic Stadium

Žene- 200m- 1.utrka

13:05

13:22

Olympic Stadium

 

Večernji program

DOGAĐAJ

POČETAK

KRAJ

LOKACIJA

Žene 400m - Pobjednička ceremonija

19:20

19:26

Gras Steps 

Žene- Skok s motkom- Pobjednička ceremonija

19:30

19:36

Gras Steps

Žene- Bacanje kladiva- Pobjednička ceremonja

19:40

19:46

Gras Steps

Muškarci- 110m s preponama-Pobjednička ceremonija

19:50

19:56

Gras Steps

Muškarci- Skok u vis finale

20:05

21:57

Olympic Stadium

Muškarci- Bacanje kladiva- finale

20:10

21:20

Olympic Stadium

Muškarci -200m-  polufinale

20:13

20:30

Olympic Stadium

Žene- 200m - polufinale

20:37

20:54

Olympic Stadium

Žene- Skok u dalj- finale

20:58

22:23

Olympic Stadium

Muškarci- 1500m- finale

21:05

21:09

Olympic Stadium

Žene- 5000m -finale

21:25

21:42

Olympic Stadium

 Žene- Sedmoboj- 800m

21:55

22:08

Olympic Stadium

Muškarci- 1500m- Pobjednička ceremonija

22:40

22:46

Gras Steps

Muškarci- Bcanje kladiva- Pobjednička ceremonija

22:46

22:52

Gras Steps

Žene- 5000m -Pobjednička ceremonija

22:52

22:58

Gras Steps

 

5. Dan - petak 19 Kolovoz

Jutarnji program

DOGAĐAJ

POČETAK

KRAJ

LOKACIJA

Muškarci- 4 x 100m- Štafeta-1.utrka

10:00

10:11

Olympic Stadium

Muškarci- Bacanje koplja- kvalifikacije - Grupa A

10:00

10:45

Olympic Stadium

Žene - Skok u vis- kvalifikacije- Grupa A/B

10:05

11:51

Olympic Stadium

Žene- 4 x 100m- Štafeta- 1.utrka

10:25

10:36

Olympic Stadium

Žene- 800m- polufinale

10:50

10:59

Olympic Stadium

Muškarci- 4 x 400m- Štafeta- 1.utrka

11:10

11:24

Olympic Stadium

Muškarci- Bacanje koplja- kvalifikacije - Grupa B

11:15

12:00

Olympic Stadium

Žene 4 x 400m- Štafeta- 1.utrka

11:40

11:55

Olympic Stadium

 

Večernji program

DOGAĐAJ

POČETAK

KRAJ

LOKACIJA

Muškarci- Skok u vis- Pobjednička ceremonija

19:35

19:41

Gras Steps

Žene- Sedmoboj- Pobjednička ceremonija

19:45

19:51

Gras Steps

Žene- Skok u dalj-Pobjednička ceremonija

19:55

20:01

Gras Steps

Muškarci- Bacanje diska- finale

20:20

21:35

Olympic Stadium

Muškarci- 800m- polufinale

20:27

20:36

Olympic Stadium

Žene- 1500m- finale

20:45

20:49

Olympic Stadium

Žene- Troskok- finale

20:55

22:15

Olympic Stadium

Muškarci- 3000m -Utrka s preponama- finale

21:00

21:09

Olympic Stadium

Muškarci- 200m - finale

21:20

21:21

Olympic Stadium

Žene- 400m- Prepone finale

21:45

21:46

Olympic Stadium

Muškarci- 400m - Prepone finale

22:00

22:01

Olympic Stadium

Žene- 200m-finale

22:22

22:23

Olympic Stadium

Žene- 1500m - Pobjednička ceremonija

22:36

22:42

Gras Steps

Muškarci- 3000m- Utrka s preponama- Pobjednička ceremonija

22:42

22:48

Gras Steps
 

Muškarci- 200m- Pobjednička ceremonija

22:48

22:54

Gras Steps

Žene- 400m Hurdles- Pobjednička ceremonija

22:54

23:00

Gras Steps

 

6. Dan - subota 20 Kolovoz 2022

Jutarnji program

DOGAĐAJ

POČETAK

KRAJ

LOKACIJA

Muškarci 20km- Brzo hodanje- finale

08:30

10:00

Munich City Centre

Žene- 20km- Brzo hodanje- finale

10:15

11:55

Munich City Centre

Muškarci- 20km- Brzo hodanje- Pobjednička ceremonija

12:00

12:06

Odeonsplatz

Žene- 20km- Brzo hodanje- Pobjednička ceremonija

12:06

12:12

Odeonsplatz

 

 Večernji program

DOGAĐAJ

POČETAK

KRAJ

LOKACIJA

Muškarci-Bacanje diska- Pobjednička ceremonija

19:15

19:21

Gras Steps

Žene- Troskok- Pobjednička ceremonija

19:25

19:31

Gras Steps

Muškarci- 400m Prepone- Pobjednička ceremonija

19:35

19:41

Gras Steps

Žene- 200m -Pobjednička ceremonija

19:45

19:51

Gras Steps

Muškarci- Bacanje kladiva- finale

20:05

22:11

Olympic Stadium

Žene 800m- finale

20:15

20:17

Olympic Stadium

Žene- Bacanje koplja- finale

20:25

21:35

Olympic Stadium

Žene- 100m Prepone- 1.utrka

20:43

21:00

Olympic Stadium

Muškarci- 4 x 400m Štafeta- finale

21:15

21:18

Olympic Stadium

Žene 4 x 400m- Štafeta- finale

21:45

21:49

Olympic Stadium

Žene 3000m- Utrka s preponama- finale

22:13

22:23

Olympic Stadium

Žene- 800m- Pobjednička ceremonija

22:36

22:42

Gras Steps

Muškarci- 4 x 400m Štafeta- Pobjednička ceremonija

22:42

22:49

Gras Steps 

Žene- Bacanje koplja- Pobjednička ceremonija

22:49

22:55

Gras Steps 

Žene- 4 x 400m- Štafeta- Pobjednička ceremonija

22:55

23:02

Gras Steps

 

7. Dan - nedjelja 21 Kolovoz 2022

 

DOGAĐAJ

POČETAK

KRAJ

LOKACIJA

Muškarci- Bacanje kladiva- Pobjednička ceremonija

18:40

18:46

Gras Steps

Muškarci 3000m- Utrka s preponama- Pobjednička ceremonija

18:50

18:56

Gras Steps

Žene- Skok u vis- finale

19:05

20:57

Olympic Stadium

Žene-100m prepone- polufinale

19:10

19:27

Olympic Stadium

Muškarci- 800m- finale

19:40

19:42

Olympic Stadium

Muškarci- Bacanje koplja- finale

19:50

21:00

Olympic Stadium

Muškarci- 10,000m Finale

20:00

20:30

Olympic Stadium

Žene 100m prepone- finale

20:45

20:46

Olympic Stadium

Muškarci- 4 x 100m Štafeta- finale

21:12

21:13

Olympic Stadium

Žene- 4 x 100m Štafeta- finale

21:22

21:23

Olympic Stadium

Muškarci- 800m- Pobjednička ceremonija

21:40

21:46

Gras Steps

Muškarci- 10,000m Pobjednička ceremonija

21:50

21:56

Gras Steps

Žene- 100m prepone- Pobjednička ceremonija

22:00

22:06

Gras Steps

Žene- Skok u vis- Pobjednička ceremonija

22:10

22:16

Gras Steps

Muškarci- Bacanje koplja- Pobjednička ceremonija

22:20

22:26

Gras Steps

Muškarci 4 x 100m Štafeta- Pobjednička ceremonija

22:30

22:37

Gras Steps

Žene- 4 x 100m Štafeta- Pobjednička ceremonija

22:40

22:47

Gras Steps

 

Nabavite svoj savršeni par sprinterica u našoj Top4running e-trgovini:

Kliknite ovdje za svoje savršene sprinterice!