1. Dan - ponedjeljak 15 August 2022
Jutarnji program
DOGAĐAJ | POČETAK | KRAJ | LOKACIJA |
Muškarci-Bacanje kugle kvalifikacije-Grupa A/B | 10:00 | 10:39 | Olympic Stadium |
Muškarci- Desetoboj- Utrka na 100m | 10:05 | 10:20 | Olympic Stadium |
Žene- Skok s motkom kvalifikacije - Grupa A/B | 10:25 | 12:18 | Olympic Stadium |
Žene- Finale Maratona | 10:30 | 13:35 | Munich City Centre |
Muškarci- 100m -1. utrka | 10:40 | 10:57 | Olympic Stadium |
Muškarci- Desetoboj- Skok u vis - Grupa A/B | 10:50 | 11:32 | Olympic Stadium |
Žene -100m-1.utrka | 11:05 | 11:22 | Olympic Stadium |
Žene - Bacanje kugle kvalifikacije- Group A/B | 11:20 | 11:59 | Olympic Stadium |
Muškarci- Finale Maratona | 11:30 | 14:15 | Munich City Centre |
Muškarci-Skok u vis kvalifikacije - Grupa A/B | 12:10 | 12:55 | Olympic Stadium |
Muškarci- Desetoboj-Bacanje kugle - Grupa A/B | 12:40 | 13:16 | Olympic Stadium |
Žene Maraton- Pobjednička ceremonija | 14:15 | 14:21 | Odeonsplatz |
Žene Maraton- Ekipna pobjednička ceremonija | 14:21 | 14:28 | Odeonsplatz |
Muškarci Maraton- Pobjednička ceremonija | 14:28 | 14:34 | Odeonsplatz |
Muškarci Maraton- Ekipna pobjednička ceremonija | 14:34 | 14:41 | Odeonsplatz |
Večernji program
DOGAĐAJ | POČETAK | KRAJ | LOKACIJA |
Žene- Bacanje diska kvalifikacije - Grupa A | 18:15 | 18:54 | Olympic Stadium |
Muškarci- Desetoboj- Skok u vis - Grupa A/B | 18:30 | 20:27 | Olympic Stadium |
Muškarci- 400m 1. utrka | 19:00 | 19:19 | Olympic Stadium |
Žene- Bacanje diska kvalifikacije - Grupa B | 19:25 | 20:04 | Olympic Stadium |
Muškarci- 400m 1. utrka | 19:35 | 19:54 | Olympic Stadium |
Muškarci- Troskok kvalifikacije- Grupa A/B | 20:05 | 20:50 | Olympic Stadium |
Muškarci - 1500m 1. utrka | 20:15 | 20:30 | Olympic Stadium |
Žene- Bacanje kugle -finale | 20:38 | 21:43 | Olympic Stadium |
Muškarci- Bacanje kugle- finale | 20:58 | 22:03 | Olympic Stadium |
Muškarci- Desetoboj- Utrka na 400 m | 21:15 | 21:30 | Olympic Stadium |
Žene- 10,000m -finale | 21:48 | 22:23 | Olympic Stadium |
Žene- Bacanje kugle- Pobjednička ceremonija | 22:40 | 22:46 | Gras Steps |
Muškarci- Bacanje kugle- Pobjednička ceremonija | 22:54 | 23:00 | Gras Steps |
2. Dan - utorak 16 Kolovoz 2022
Jutarnji program
DOGAĐAJ | POČETAK | KRAJ | LOKACIJA |
Muškarci-35km Brzo hodanje- finale | 08:30 | 11:30 | Munich City Centre |
Žene- 35km Brzo hodanje- finale | 08:30 | 11:45 | Munich City Centre |
Muškarci- Desetoboj 110m- Prepone | 09:05 | 09:22 | Olympic Stadium |
Muškarci 110m- Prepone 1. utrka | 09:35 | 09:52 | Olympic Stadium |
Žene- Skok u dalj -kvalifikacije - Grupa A/B | 09:50 | 10:45 | Olympic Stadium |
Muškarci - Desetoboj -Bacanje diska - Grupa A | 09:50 | 10:26 | Olympic Stadium |
Žene- 1500m 1.utrka | 10:15 | 10:32 | Olympic Stadium |
Muškarci- Desetoboj- Bacanje diska - Grupa B | 10:55 | 11:31 | Olympic Stadium |
Muškarci- Desetoboj -Skok s motkom - Grupa A | 11:30 | 13:46 | Olympic Stadium |
Muškarci 3000m Prepone - 1. Utrka | 11:40 | 12:06 | Olympic Stadium |
Muškarci 35km - Brzo hodanje- Pobjednička ceremonija | 11:45 | 11:51 | Odeonsplatz |
Žene 35km - Brzo hodanje- Pobjednička ceremonija | 11:51 | 11:57 | Odeonsplatz |
Žene- Bacanje kladiva- Kvalifikacije- Grupa A | 12:15 | 13:00 | Olympic Stadium |
Muškarci- 400m Polufinale | 12:25 | 12:42 | Olympic Stadium |
Muškarci- Desetoboj- Skok s motkom - Grupa B | 12:30 | 14:46 | Olympic Stadium |
Žene 400m Polufinale | 13:00 | 13:17 | Olympic Stadium |
Žene- Bacanje kladiva- kvalifikacije- Grupa B | 13:30 | 14:15 | Olympic Stadium |
Večernji program
DOGAĐAJ | POČETAK | KRAJ | LOKACIJA |
Muškarci- Skok u vis -kvalifikacije - Grupa A/B | 18:35 | 20:21 | Olympic Stadium |
Muškarci- Desetoboj- Bacanje koplja- Grupa A | 18:40 | 19:16 | Olympic Stadium |
Muškarci- Desetoboj- Bacanje koplja - Grupa B | 19:40 | 20:16 | Olympic Stadium |
Muškarci 100m- polufinale | 20:05 | 20:20 | Olympic Stadium |
Muškarci- skok u dalj- finale | 20:27 | 21:52 | Olympic Stadium |
Žene 100m- polufinale | 20:35 | 20:50 | Olympic Stadium |
Žene- Bacanje diska- finale | 21:02 | 22:12 | Olympic Stadium |
Muškarci 5000m -finale | 21:08 | 21:23 | Olympic Stadium |
Muškarci- Desetoboj- 1500m | 21:35 | 21:40 | Olympic Stadium |
Muškarci 100m- finale | 22:15 | 22:16 | Olympic Stadium |
Žene 100m-finale | 22:25 | 22:26 | Olympic Stadium |
Žene 10,000m- Pobjednička ceremonija | 22:36 | 22:42 | Gras Steps |
Muškarci- 5000m- Pobjednička ceremonija | 22:42 | 22:48 | Gras Steps |
Muškarci- Skok u dalj- Pobjednička ceremonija | 22:48 | 22:54 | Gras Steps |
3. Dan - srijeda 17 Kolovoz 2022
Jutarnji program
DOGAĐAJ | POČETAK | KRAJ | LOKACIJA |
Muškarci- Bacanje kladiva- kvalifikacije- Grupa A | 09:35 | 10:20 | Olympic Stadium |
Žene- Sedmoboj 100m- Utrka s preponama | 10:30 | 10:47 | Olympic Stadium |
Muškarci - Bacanje kladiva - kvalifikacije - Grupa B | 10:50 | 11:35 | Olympic Stadium |
Muškarci- 400m- 1. utrka s preponama | 11:05 | 11:20 | Olympic Stadium |
Žene- Sedmoboj- Skok u vis - Grupa A/B | 11:35 | 13:27 | Olympic Stadium |
Žene 400m- 1. utrka s preponama | 11:40 | 11:55 | Olympic Stadium |
Muškarci- Bacanje diska- kvalifikacije - Grupa A | 12:20 | 13:05 | Olympic Stadium |
Žene- Troskok kvalifikacije - Grupa A/B | 12:35 | 13:27 | Olympic Stadium |
Muškarci- Bacanje diska- kvalifikacije- Grupa B | 13:35 | 14:20 | Olympic Stadium |
Večernji program
DOGAĐAJ | POČETAK | KRAJ | LOKACIJA |
Žene- Bacanje diska- Pobjednička ceremonija | 19:05 | 19:11 | Gras Steps |
Muškarci- 100m- Pobjednička ceremonija | 19:15 | 19:21 | Gras Steps |
Žene- 100m- Pobjednička ceremonija | 19:28 | 19:34 | Gras Steps |
Muškarci- Desetoboj- Pobjednička ceremonija | 19:38 | 19:44 | Gras Steps |
Žene- Sedmoboj- Bacanje kugle- Grupa A/B | 19:54 | 20:30 | Olympic Stadium |
Žene- Bacanje koplja- finale | 20:00 | 22:06 | Olympic Stadium |
Muškarci- Troskok- finale | 20:15 | 21:40 | Olympic Stadium |
Muškarci 110m- Utrka s preponama- finale | 20:30 | 20:55 | Olympic Stadium |
Žene- Bacanje kladiva- finale | 21:05 | 22:15 | Olympic Stadium |
Žene- Sedmoboj- Utrka na 200m | 21:10 | 21:25 | Olympic Stadium |
Muškarci- 400m- finale | 21:43 | 21:44 | Olympic Stadium |
Žene- 400m- finale | 22:02 | 22:03 | Olympic Stadium |
Muškarci 110m- Utrka s preponama- finale | 22:22 | 22:23 | Olympic Stadium |
Muškarci- Troskok- Pobjednička ceremonija | 22:40 | 22:46 | Gras Steps |
Muškarci- 400m- Pobjednička ceremonija | 22:50 | 22:56 | Gras Steps |
4. Dan - četvrtak 18 kolovoz 2022
Jutarnji program
DOGAĐAJ | POČETAK | KRAJ | LOKACIJA |
Žene- Bacanje koplja- kalifikacije- Grupa A | 09:00 | 09:45 | Olympic Stadium |
Žene- 3000m- 1 .utrka s preponama | 09:20 | 09:47 | Olympic Stadium |
Žene- Sedmoboj- Skok u dalj - Grupa A/B | 09:25 | 10:07 | Olympic Stadium |
Muškarci- 800m- 1. utrka | 10:10 | 10:33 | Olympic Stadium |
Žene- Bacanje koplja- kalifikacije- Grupa B | 10:15 | 11:00 | Olympic Stadium |
Žene - 800m - 1. utrka | 10:45 | 11:08 | Olympic Stadium |
Muškarci- Skok s motkom- kvalifikacije- Grupa A/B | 10:50 | 12:43 | Olympic Stadium |
Muškarci- 400m- Utrka s preponama-finale | 11:25 | 11:42 | Olympic Stadium |
Žene- Sedmoboj- Bacanje koplja- Gp A | 11:36 | 12:18 | Olympic Stadium |
Žene- 400m - Utrka s preponama- polufinale | 11:55 | 12:12 | Olympic Stadium |
Muškarci- 200 m- 1.utrka | 12:30 | 12:47 | Olympic Stadium |
ŽŽene- Sedmoboj- Bacanje koplja- Gp B | 12:48 | 13:30 | Olympic Stadium |
Žene- 200m- 1.utrka | 13:05 | 13:22 | Olympic Stadium |
Večernji program
DOGAĐAJ | POČETAK | KRAJ | LOKACIJA |
Žene 400m - Pobjednička ceremonija | 19:20 | 19:26 | Gras Steps |
Žene- Skok s motkom- Pobjednička ceremonija | 19:30 | 19:36 | Gras Steps |
Žene- Bacanje kladiva- Pobjednička ceremonja | 19:40 | 19:46 | Gras Steps |
Muškarci- 110m s preponama-Pobjednička ceremonija | 19:50 | 19:56 | Gras Steps |
Muškarci- Skok u vis finale | 20:05 | 21:57 | Olympic Stadium |
Muškarci- Bacanje kladiva- finale | 20:10 | 21:20 | Olympic Stadium |
Muškarci -200m- polufinale | 20:13 | 20:30 | Olympic Stadium |
Žene- 200m - polufinale | 20:37 | 20:54 | Olympic Stadium |
Žene- Skok u dalj- finale | 20:58 | 22:23 | Olympic Stadium |
Muškarci- 1500m- finale | 21:05 | 21:09 | Olympic Stadium |
Žene- 5000m -finale | 21:25 | 21:42 | Olympic Stadium |
Žene- Sedmoboj- 800m | 21:55 | 22:08 | Olympic Stadium |
Muškarci- 1500m- Pobjednička ceremonija | 22:40 | 22:46 | Gras Steps |
Muškarci- Bcanje kladiva- Pobjednička ceremonija | 22:46 | 22:52 | Gras Steps |
Žene- 5000m -Pobjednička ceremonija | 22:52 | 22:58 | Gras Steps |
5. Dan - petak 19 Kolovoz
Jutarnji program
DOGAĐAJ | POČETAK | KRAJ | LOKACIJA |
Muškarci- 4 x 100m- Štafeta-1.utrka | 10:00 | 10:11 | Olympic Stadium |
Muškarci- Bacanje koplja- kvalifikacije - Grupa A | 10:00 | 10:45 | Olympic Stadium |
Žene - Skok u vis- kvalifikacije- Grupa A/B | 10:05 | 11:51 | Olympic Stadium |
Žene- 4 x 100m- Štafeta- 1.utrka | 10:25 | 10:36 | Olympic Stadium |
Žene- 800m- polufinale | 10:50 | 10:59 | Olympic Stadium |
Muškarci- 4 x 400m- Štafeta- 1.utrka | 11:10 | 11:24 | Olympic Stadium |
Muškarci- Bacanje koplja- kvalifikacije - Grupa B | 11:15 | 12:00 | Olympic Stadium |
Žene 4 x 400m- Štafeta- 1.utrka | 11:40 | 11:55 | Olympic Stadium |
Večernji program
DOGAĐAJ | POČETAK | KRAJ | LOKACIJA |
Muškarci- Skok u vis- Pobjednička ceremonija | 19:35 | 19:41 | Gras Steps |
Žene- Sedmoboj- Pobjednička ceremonija | 19:45 | 19:51 | Gras Steps |
Žene- Skok u dalj-Pobjednička ceremonija | 19:55 | 20:01 | Gras Steps |
Muškarci- Bacanje diska- finale | 20:20 | 21:35 | Olympic Stadium |
Muškarci- 800m- polufinale | 20:27 | 20:36 | Olympic Stadium |
Žene- 1500m- finale | 20:45 | 20:49 | Olympic Stadium |
Žene- Troskok- finale | 20:55 | 22:15 | Olympic Stadium |
Muškarci- 3000m -Utrka s preponama- finale | 21:00 | 21:09 | Olympic Stadium |
Muškarci- 200m - finale | 21:20 | 21:21 | Olympic Stadium |
Žene- 400m- Prepone finale | 21:45 | 21:46 | Olympic Stadium |
Muškarci- 400m - Prepone finale | 22:00 | 22:01 | Olympic Stadium |
Žene- 200m-finale | 22:22 | 22:23 | Olympic Stadium |
Žene- 1500m - Pobjednička ceremonija | 22:36 | 22:42 | Gras Steps |
Muškarci- 3000m- Utrka s preponama- Pobjednička ceremonija | 22:42 | 22:48 | Gras Steps |
Muškarci- 200m- Pobjednička ceremonija | 22:48 | 22:54 | Gras Steps |
Žene- 400m Hurdles- Pobjednička ceremonija | 22:54 | 23:00 | Gras Steps |
6. Dan - subota 20 Kolovoz 2022
Jutarnji program
DOGAĐAJ | POČETAK | KRAJ | LOKACIJA |
Muškarci 20km- Brzo hodanje- finale | 08:30 | 10:00 | Munich City Centre |
Žene- 20km- Brzo hodanje- finale | 10:15 | 11:55 | Munich City Centre |
Muškarci- 20km- Brzo hodanje- Pobjednička ceremonija | 12:00 | 12:06 | Odeonsplatz |
Žene- 20km- Brzo hodanje- Pobjednička ceremonija | 12:06 | 12:12 | Odeonsplatz |
Večernji program
DOGAĐAJ | POČETAK | KRAJ | LOKACIJA |
Muškarci-Bacanje diska- Pobjednička ceremonija | 19:15 | 19:21 | Gras Steps |
Žene- Troskok- Pobjednička ceremonija | 19:25 | 19:31 | Gras Steps |
Muškarci- 400m Prepone- Pobjednička ceremonija | 19:35 | 19:41 | Gras Steps |
Žene- 200m -Pobjednička ceremonija | 19:45 | 19:51 | Gras Steps |
Muškarci- Bacanje kladiva- finale | 20:05 | 22:11 | Olympic Stadium |
Žene 800m- finale | 20:15 | 20:17 | Olympic Stadium |
Žene- Bacanje koplja- finale | 20:25 | 21:35 | Olympic Stadium |
Žene- 100m Prepone- 1.utrka | 20:43 | 21:00 | Olympic Stadium |
Muškarci- 4 x 400m Štafeta- finale | 21:15 | 21:18 | Olympic Stadium |
Žene 4 x 400m- Štafeta- finale | 21:45 | 21:49 | Olympic Stadium |
Žene 3000m- Utrka s preponama- finale | 22:13 | 22:23 | Olympic Stadium |
Žene- 800m- Pobjednička ceremonija | 22:36 | 22:42 | Gras Steps |
Muškarci- 4 x 400m Štafeta- Pobjednička ceremonija | 22:42 | 22:49 | Gras Steps |
Žene- Bacanje koplja- Pobjednička ceremonija | 22:49 | 22:55 | Gras Steps |
Žene- 4 x 400m- Štafeta- Pobjednička ceremonija | 22:55 | 23:02 | Gras Steps |
7. Dan - nedjelja 21 Kolovoz 2022
DOGAĐAJ | POČETAK | KRAJ | LOKACIJA |
Muškarci- Bacanje kladiva- Pobjednička ceremonija | 18:40 | 18:46 | Gras Steps |
Muškarci 3000m- Utrka s preponama- Pobjednička ceremonija | 18:50 | 18:56 | Gras Steps |
Žene- Skok u vis- finale | 19:05 | 20:57 | Olympic Stadium |
Žene-100m prepone- polufinale | 19:10 | 19:27 | Olympic Stadium |
Muškarci- 800m- finale | 19:40 | 19:42 | Olympic Stadium |
Muškarci- Bacanje koplja- finale | 19:50 | 21:00 | Olympic Stadium |
Muškarci- 10,000m Finale | 20:00 | 20:30 | Olympic Stadium |
Žene 100m prepone- finale | 20:45 | 20:46 | Olympic Stadium |
Muškarci- 4 x 100m Štafeta- finale | 21:12 | 21:13 | Olympic Stadium |
Žene- 4 x 100m Štafeta- finale | 21:22 | 21:23 | Olympic Stadium |
Muškarci- 800m- Pobjednička ceremonija | 21:40 | 21:46 | Gras Steps |
Muškarci- 10,000m Pobjednička ceremonija | 21:50 | 21:56 | Gras Steps |
Žene- 100m prepone- Pobjednička ceremonija | 22:00 | 22:06 | Gras Steps |
Žene- Skok u vis- Pobjednička ceremonija | 22:10 | 22:16 | Gras Steps |
Muškarci- Bacanje koplja- Pobjednička ceremonija | 22:20 | 22:26 | Gras Steps |
Muškarci 4 x 100m Štafeta- Pobjednička ceremonija | 22:30 | 22:37 | Gras Steps |
Žene- 4 x 100m Štafeta- Pobjednička ceremonija | 22:40 | 22:47 | Gras Steps |
Nabavite svoj savršeni par sprinterica u našoj Top4running e-trgovini: